Home Novi proizvodi PHILIPS Monitor LED 32B2N3500 31.5” Business Full Ergo
PHILIPS Monitor 34B2U6603CH 34" Curved, VA, 21:9, 3440x1440 (WQHD), 1500R, 120Hz, 4ms, 500 cd/m2, 4000:1, HDR400, Adaptive Sync, PowerSensor 2, 5.0 Mpixel Webcam with Microphone, 2xHDMI, 1xDP, TB4 (PD 100W), USB Hub, KVM, RJ45, Speakers, Ergo, 5Y 1.285,83 KM sa PDV-om
Back to products
Placeholder
ThinkVision T24-40 Monitor, 23.8", 1920x1080, 120Hz, 16:9, Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust Stand 431,73 KM sa PDV-om
PHILIPS
PHILIPS Monitor LED 32B2N3500 31.5” Business Full Ergo
583,83 KM sa PDV-om
10 in stock
Dodaj na listu želja
3 Osobe gledaju ovaj artikal trenutno!
SKU: 32B2N3500/00 Category: Novi proizvodi
Podijeli:
Izlaz
Kategorije
  • Laptopi i dodatna oprema
    • Apple MacBook
    • Business laptopi
    • Consumer laptopi
    • Hladnjaci za notebook
    • Torbe
  • Desktopi i dodatna oprema
    • All In One
    • Desktop računari
  • Monitori
    • Monitori LED
  • Serveri i dodatna oprema
    • Serveri
  • UPS / Napajanje
  • Storage / NAS
    • NAS
    • Storage opcije
  • Softver
    • Antivirusi
    • Operativni sistemi
  • Komponente
    • Procesori
    • Grafičke kartice
    • RAM memorije
    • Matične ploče
    • Rashladni sistemi
    • Napojne jedinice
    • Mrežne kartice
    • Kućišta
    • HDD
    • HDD kućišta
    • SSD
  • Mrežna oprema i sigurnosna rješenja
    • Bakarna infrastruktura
      • Patch paneli
      • Nosači modula
      • Nosači mikroutičnica - nazidne kutije
      • Nosači mikroutičnica - uzidne maske
      • Alati
      • Bakarni kablovi
      • Moduli ( mikroutičnice)
      • Prespojni moduli i konektori
      • Prespojni kablovi
    • Optička infrastruktura
      • Optički adapteri
      • Optički splitteri
      • Optički kablovi
      • Optički patch paneli
      • Optički Pigtail kablovi
      • Optički patch kablovi
      • 19'' Optički razdjelnici
      • Zidni optički razdjelnici
      • Završna optička kutija (ZOK)
      • Optičke kasete
      • Optičke cjevčice
    • Rack ormari i oprema
      • Samostojeći serverski rack ormari
      • Ramos mini dodaci
      • Police
      • Ramos plus
      • Napojne letve
      • Ramos plus dodaci
      • Ventilacione jedinice
      • Ramos optima
      • Svjetlosne jedinice
      • Ramos ultra
      • Uređivači kablova
      • Ramos ultra dodaci
      • Zidni rack ormari
      • Blank paneli
      • Ramos optima i ultra - dodaci
      • Monitoring sistem i KVM konzola
      • Zaštita otvora za uvod kablova
      • Nogare za ormare
      • Uzemljenje
      • Točkovi za ormare
      • Materijal za montažu
      • Samostojeći rack ormari
      • RAMOS MINI
    • Kanali, parapeti, vezice i ostalo
      • A+ Podne kanalice
      • A+ Parapet i dodaci
      • A+ Nosači modula i moduli za 100x50 Parapet
      • Ld5 kanalice i uglovi
      • Ld10 kanalice i uglovi
      • T70 parapet i uglovi
      • T70 parapet - nosači modula i strujnih utičnica
      • Vezice, čičak trake i spirale
      • A+ Standardne Kanalice
      • Rješenja za označavanje i identifikaciju kablova
      • A+ Samoljepljive Kanalice
      • A+ Perforirane Kanalice
    • Bridge
    • Pojačivači signala
    • Routeri
    • Access Point
    • IP Camera
    • Mrežni dodaci
    • Switch
  • Periferija
    • Tastature
    • Miševi
    • Slušalice
    • Zvučnici
    • Mikrofoni
    • Podloge za miš
    • Web kamere
    • Eksterni SSD/HDD
    • Port replikatori / USB Hub
    • Adapteri i kablovi
    • SD kartice
    • USB Stickovi
  • Gaming oprema
    • Gaming konzole
    • Gaming miševi
    • Gaming slušalice
    • Gaming kontroleri i volani
    • Gaming stolice
    • Gaming tastature
  • TV i dodatna oprema
    • TV LED
    • Nosači za TV
  • Tableti i dodatna oprema
    • iPad
    • Android
    • Dodaci za iPad
    • Torbe za tablet
    • Eksterne baterije i punjači
  • Telefoni i dodatna oprema
    • iPhone
    • Smartphone
    • Slušalice za telefon
    • Punjači i baterije
    • Dodaci za iPhone
    • Dodaci za smartphone
    • Auto punjači
  • Smart home uređaji (IoT)
    • Smart Health and Fitness Device
    • Smart LED žarulje
    • Smart Power Plug
    • Smart senzori
    • LED Rasvjeta
    • Utičnice
  • Videokonferencijska rješenja
    • Video konferencija
  • Pametni satovi
  • Novi proizvodi
  • Description
  • Additional information
  • Reviews (0)
  • Dostava
Description
Additional information
Brend
PHILIPS
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “PHILIPS Monitor LED 32B2N3500 31.5” Business Full Ergo” Poništi odgovor
Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *
Dostava
wood-portfolio-placeholder
wood-gallery-placeholder-4
MAECENAS IACULIS
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
  • Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
  • Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
  • Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Related products
Add to cart
Brzi pregled
Dodaj na listu želja
UPS ERA PLUS DC 9VDC / 12VDC – POE 24VDC / 48VDC – USB 5VDC Power 25W, Autonomy up to 240 minutes
115,83 KM sa PDV-om
Placeholder
Add to cart
Brzi pregled
DELL Monitor LED E2424HS, 24” FHD (1920×1080) 60Hz, VA Antiglare, 16:9, 3000:1, 250 cd/m2, 178/178, 8ms/5sms, HDMI, DP, VGA, Speakers, Tilt, Swivel, Height Adjust, 3Y
Canyon CH-6 Car Holder for Smartphones,magnetic suction function ,with 2 plates(rectangle/circle), black ,97*67.5*107mm 0.068kg
DELL Monitor LED Gaming G3223Q, 32” 4K UHD (3840×2160) 144Hz, Fast IPS Antiglare, 16:9, 1000:1, 400 cd/m2, G-Sync, AMD FreeSync, 178/178, 1ms, 2xHDMI, DP, 3xUSB 3.2, Audio line-out, Tilt, Swivel, Height Adjust, 3Y